سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور در مشهد

بهترین سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور در مشهد

سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور در مشهد بهترین خدمات را به متقاضیان و مشتریان خود ارائه می دهد. در واقع ایران رادیاتور خدمات تعمیر پکیج دیواری را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهد.
سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور در مشهد برای افرادی که دنبال آموزش تعمیر انواع پکیج های دیواری و آموزش رفع عیب پکیج دیواری هستند به صورت فنی و تخصصی آموزش داده می شود.
علاقمندان می توانند انواع مشکلات و خرابیهای پکیج خود را با تماس با این شرکت تخصصی رفع نمایند و نمایندگان فروش و مشاوران ایران رادیاتور آماده خدمت رسانی به صورت 24 ساعته به متقاضیان می باشند.
 با توجه به اینکه در فصل زمستان هستیم خیلی بیشتر به لوازم و تجهیزات گرم کننده در منزل و محیط های کاری نیازمندیم و در واقع کارکنان سرویس ماهر ایران رادیاتور برای ارائه خدمت رسانی به متقاضیان می باشند.
این شرکت فنی در مشهد بهترین خدمات را همراه با تعمیرکاران متخصص و با تجربه برای متقاضیان ارائه می دهند. در واقع این شرکت شایعترین و سهل ترین مشکلات و عیبها پکیج گوناگون دیواری را حل و فصل می کنند.
نمایندگی تامین قطعات یدکی و تعمیرات ایران رادیاتور

نمایندگی تامین قطعات یدکی و تعمیرات ایران رادیاتور

شماره های دریافت خدمات و مشاوره در مشهد:

0915705891238695089 

شرکت ما آماده‌ی ارائه‌ی خدمات به مشتریان در تمامی روز‌های هفته است!

تیم تخصصی سرویس ماهر ایران رادیاتور در مشهد خدمات زیر را به متقاضیان ارائه می دهد:

 • تعمیر کردن مگنت پکیج

 • تعویض پمپ سیرکولاتور پکیج

 • تعمیر برد الکترونیکی پکیج

 • تعمیرات آب ریزی پکیج

 • تعویض منبع انبساط پکیج

 • تعویض سنسور پکیج

 • تعویض فیلتر پکیج

 • تعویض شیلنگ های پکیج

برای تعمیر پکیج دیواری خود در مشهد می  توانید از تعمیرکاران پکیج فنی ایران رادیاتور کمک بگیرید در واقع این شرکت مدیریت درست و کارآمد جهت تعمیر و سرویس پکیج دیواری انجام می دهد.

سرویس و تعمیر  پکیج ایران رادیاتور در مشهد

سیستمهای گرمایشی پکیج در واقع جای سیستم قدیمی موتور خانه شوفاژها را امروزه گرفته است و به صورت مستقل سیستم گرمایش هر واحد ساختمان را تامین می کند و این باعث شده است که سیستمهای گرمایشی پکیج از محبوبیت و طرفداران زیادی برخوردار شوند و گسترش زیادی در ساختمان ها و مجتمع های مسکونی داشته باشند.

چرا خدمات تعمیر پکیج در مشهد ما؟

 مناسبترین قیمت 

ما بهترین و مناسبترین قیمت را به شما در مشهد ارائه میدهیم

سرویسکار با تجربه

ما بهترین و مناسبترین سرویسکار را به شما در مشهد معرفی مینماییم

بهترین تجهیزات

ما بهترین و مناسبترین تجهیزات را برای شما در مشهد اماده ساختیم

ویژگی های سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور در مشهد عبارتند از:

 • برای هر واحد از ساختمان یک سیستم گرمایشی مستقل دارد.

 • می تواند فضای خیلی کمی در ساختمان داشته باشد.

 • به میزان قابل توجه مصرف انرژی کاهش می یابد.

 • سیستم گرمایشی مقرون به صرفه می باشد.

 • میزان گرمایشی بالایی نسبت به موتور خانه مرکزی دارد.

در واقع پکیج های دیواری به صورت دو منظوره هستند یعنی هم تامین کننده آبگرم مصرفی ساختمان می باشند و هم گرمایش ساختمان را در فصل های سرد تامین می کنند.

اما استفاده کنندگان از این سرویس در ساختمان باید توجه کنند که در صورت نیاز به تعمیر و سرویس باید به موقع مشکل آن را حل و فصل کنند تا دچار مشکلات خیلی جدی نشوند که نیاز به تعویض پکیج باشد.

با تماس با شرکت تعمیرات سرویس ایران رادیاتور در سراسر کشور می توانید مشکلات پکیج خود را به راحتی توسط کارکنان این شرکت حل نمایید.

الهیه 34 اکبری 7 مجتمع تجاری فلامینگو
05138695089
09157058912

تعمیرات پکیج بیشتر در چه مواقعی رخ میدهد؟

معمولا در فصل زمستان تقاضا کننده برای تعمیرات انواع پکیج های دیواری بسیار بیشتر می شود که با گسترش استفاده از سیستم شوفاژ ایران رادیاتور در سراسر کشور توسط تعمیرکاران خدمات سرویس و نگهداری آن به راحتی و با رضایت بالای تقاضاکننده مواجه می باشند.

این تیم فنی در مشهد با استفاده از تجربه تعمیرکاران پکیج مجرب و دارای سابقه بالای چندین ساله جهت تعمیرات انواع مختلف پکیج های دیواری در خدمت سفارش دهندگان و مشتریان خود می باشند.

سیستم های پکیج دیواری از اجزای برقی مختلفی برخوردار هستند و ممکن است خرابی آنها ناشی از قطعات برقی آن باشد مانند؛ خرابی برد الکترونیک پکیج، خرابی الکتروپمپ پکیج و یا ایراد در سیم کشی پکیج دیواری و … می باشد که با تماس با گروه فنی کار مشهد به صورت شبانه روزی می توانید مشکل را به راحتی حل نمایید البته قبل از تماس به خوبی سیم برق و اتصالات برقی پکیج را بررسی کنید ممکن است برق پریز قطع شده باشد و یا دوشاخه برق پکیج ایراد پیدا کرده باشد.

قابل ذکر می باشد که بررسی و کنترل قطعات مرتبط با برق پکیج مانند برد پکیج دیواری باید توسط یک تعمیرکار باتجربه و با مهارت انجام شود و در صورت خرابی برد پکیج باید تعمیرکار متخصص پکیج آن را تشخیص داده و به تعمیر آن بپردازد.

هرگز نباید خودتان دست به برد پکیج بزنید زیرا برد الکترونیک ممکن است به پکیج آسیب وارد نماید و در صورت نیاز باید آن را به تیم تخصصی و فنی تعمیرات سرویس ایران رادیاتور بسپارید یا هر تیمی که در این زمینه فعالیت می کند.

تعمیرات تخصصی پکیج ایران رادیاتور در مشهد

تعمیرات تخصصی پکیج ایران رادیاتور در مشهد

سرویس پکیج دیواری

در صورت مواجه با مشکلات مرتبط با آب و سیستم گردش آب پکیج دیواری باید فشار آب پکیج را به صورت منظم چک نمایید و تنظیمات فشار آب را مشاهده نمایید اگر پکیج روشن نمی شود به دنبال علت روشن نشدن آن باشد و یکی از مهم ترین دلایل روشن نشدن پکیج فشار آب آن می باشد که اگر کاهش یابد باعث خواهد شد که پکیج روشن نشود.

در واقع اگر سطح فشار استاندارد پکیج در مدار گرمایش کاهش یابد باید نسبت به افزایش فشار آب پکیج اقدام نمایید البته سطح استاندارد این محصول طبق مدل و برند پکیج متفاوت است باید از روی دفترچه آن چک کنید.

طبق توصیه کارشناسان فنی سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور در مشهد باید دو هفته ای یک بار میزان فشار پکیج خود را چک و بررسی نمایید تا دچار مشکل نشده باشد.

در صورت پایین بودن آب پکیج، شیر پرکن پکیج را باز کنید تا سطح فشار آب افزایش یابد و شیر پر کن آن در زیر دستگاه می باشد که در دفترچه راهنما آن به خوبی مکان آن نوشته شده است و در صورت  موفق نبودن در افزایش فشار آب پکیج باید با تیم فنی و تخصصی جهت تعمیر و نگهداری پکیج تماس گرفته و مشکل خود را مطرح کنید و تیم پشتیبانی به صورت فوری و دقیق مشکل پکیج شما را حل خواهند کرد

از مواردی که به افزایش فشار آب پکیج احتیاج هست زمان هواگیری دستگاه پکیج دیواری است در واقع در صورتی که هواگیری سیستم پکیج یا هواگیری رادیاتورها و هواگیری پمپ پکیج دیواری خود را به خوبی انجام داده باشی باید فشار آب پکیج افزایش دهید زیرا هواگیری پکیج فشار آب در مدار گرمایش کاهش داده می شود.

این شرکت از 20 سال سابقه‌ی درخشان در زمینه‌ی تعمیر پکیج در مشهد برخوردار است!

این شرکت از 20 سال سابقه‌ی درخشان در زمینه‌ی تعمیر پکیج در مشهد برخوردار است!

تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور در مشهد

اگر پکیج شما در سیستم گازی دچار مشکل شود باید ابتدا گاز پکیج خود را چک کنید زیرا ممکن است شیر گاز توسط فردی بسته شده باشد و شما حواستان نبوده باشد. بعد از آن باید قطعات محفظه احتراق و مشعل پکیج را چک نموده مانند جرقه زدن پکیج که برخی اوقات ممکن است مشکل از جرقه زن پکیج باشد و در صورت خرابی باید تعمیر شود.

قابل ذکر است که گاهی اوقات باید پکیج ها را تمیز کنید زیرا ممکن است کثیفی بیشتر باعث روشن نشدن پکیج از الکترود جرقه زن باشد و باید به تمیزی آن دقت نمایید.

برخی از عیب و ایراد این دستگاه به دلیل کدهای خطای پکیج صورت می گیرد که برخی از آنها نمایشگر دیجیتال دارند و مشکلات آن را به صورت کد خطا نمایش می دهند و یا در برخی دیگر به صورت چراغهای ال ای دی رنگی می باشد که در صورت خرابی باید به تعمیرکاران پکیج مراجعه کنید.

پکیج دیواری دارای قطعات زیادی می باشد که ممکن است هر کدام از این قطعات نیاز به اطلاعات کافی برای حل مشکل آن باشد که نباید افرادی خودسرانه آن را دستکاری کنند بلکه افرادی که در این کار تجربه دارند و به راحتی می توانند مشکل آن را برطرف کنند می توانند بدون مراجعه و تماس با تعمیرکاران پکیج دیواری انجام  دهند.

بنابراین افرادی که در حل مشکلات انواع پکیج دیواری تجربه و یا اطلاعات کافی ندارند نباید آن را دستکاری کنند زیرا ممکن است به پکیج دیواری خود ضربه شدیدی وارد کنند که کلا نیاز به تعویض داشته باشد.

کاملترین خدمات و تعمیرات تخصصی پکیج ایران رادیاتور در مشهد

کاملترین خدمات و تعمیرات تخصصی پکیج ایران رادیاتور در مشهد

سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور در مشهد

در واقع در صورت روشن نشدن پکیج دیواری هر کدام از قطعات ممکن است دچار مشکل شده باشد بنابراین شما می توانید به راحتی با یک تماس با مشاوران و تعمیرکاران سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور در مشهد مشکلات را بازگو کنید و متخصصین تعمیر پکیج به صورت جداگانه  هر کدام از قطعات را تست می کنند تا عیب و ایراد آن را خیلی دقیق حل نمایند.

تعمیر پکیج دیواری زیاد کار راحتی نمی باشد و بسیار خطرناک بوده و باید حل کردن مشکلات پکیج حساس و کاری تخصصی می باشد و در صورت حل خودسرانه ممکن است آسیب جدی به قطعات آن  وارد شود که منجر به هزینه بالا و تعویض قطعه پکیج شود.

بنابراین در صورت خرابی پکیج دیواری خود بهتر است خیلی سریع اقدام به تعمیر و سرویس آن کنید چون خرابی جزئی از آن در طولانی مدت منجر به هزینه سنگین شده و نیاز به تعویض داشته باشد.

سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور در مشهد یکی از شرکت های معروف و بسیار باتجربه می باشد که از تعمیرکاران درجه یک برخوردار است و با تماس با آن می توانید خیلی سریع با هزینه کم مشکل پکیج خود را حل و فصل کرده و از مصرف آن در فصل سرما لذت ببرید.

در صورت امکان سعی نمایید همیشه پکیج دیواری خود را چک نمایید و آن را تمیز نگهداری کنید تا قطعات آن همیشه سالم و بدون مشکل بمانند.

شما همواره میتوانید با شماره های ما جهت مشاوره و دریافت بهترین خدمات در مشهد در تماس باشید :

0915705891205138695089 دفتر خدمات در مشهد

نمونه ای از سرویس های پکیج در مشهد توسط ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست