فروش پکیج و رادیاتور در مشهد توسط ما در مشهد 

با سلام خدمت کاربران محترم وب سایت تاسیسات مشهد

این وب سایت در زمینه ی فروش پکیج و رادیاتور در مشهد با بیش از 20 سال سابقه در این زمینه سعی در راهنمایی مشتری جهت خرید مناسب به لحاظ کیفیت اجناس و ضمانت و خدمات پس از فروش در مشهد را دارد .

شماره های تماس جهت در خواست استعلام قیمت و خرید به شرح ذیل میباشد.

0915705891238695089 

فروش پکیج و رادیاتور در مشهد
با خدمات نصب و گارانتی شرکت

پکیج و رادیاتور در یک نگاه:

تولید پکیج ایران رادیاتور در انواع دیواری و زمینی از سال 1383 آغاز گردید. پکیج های گازی، دیواری و زمینی ایران رادیاتور به کمک تبلیغات گسترده، قیمت های مناسب و رقابتی و همچنین خدمات پس از فروش پاسخگوی خود، توانسته است بخش بزرگی از بازار مصرف پکیج های گرمایشی در کشور را تصاحب نماید.
پکیج های شوفاژ دیواری و زمینی ایران رادیاتور در انواع و کاربردهای مختلفی تولید می شوند که می توان به مدل های پکیج های دیواری و زمینی، پکیج فن دار، بدون فن، تک مبدل، دو مبدل، سه مبدل، آنالوگ و دیجیتال در ظرفیت های 21000 تا 36000 اشاره نمود.

چند نکته در انتخاب انواع پکیج ایران رادیاتور :

اول اینکه باید بدانید پکیج ایران رادیاتور در دو دسته پکیج زمینی ایران رادیاتور و پکیج دیواری ایران رادیاتور تقسیم بندی می شود که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. به عنوان مثال تفاوت پکیج زمینی ایران رادیاتور نسبت به پکیج دیواری ایران رادیاتور به این منوال است که پکیج زمینی معمولا توسط مشتریان ویلاها و ساختمان های چند طبقه بسته به حجم پکیج مورد استفاده قرار میگیرد و بیشتر در مکان هایی نصب می گردد که نیاز به حجم بیشتر مخزن است و امکان گرمایش با پکیج دیواری نیست. پکیج های زمینی اغلب دارای مخزن چدنی یا استیل آب هستند در حالی که پکیج دیواری از مبدل گرمایشی استفاده می کند و ظرفیت حرارتی آنها به ترتیب برای پکیج زمینی بین 28 تا 150 کیلو وات و برای پکیج دیواری 18 تا 32 کیلو وات است. به همین دلیل پکیج های دیواری برای استفاده یک واحد مناسب هستند در صورتی که پکیج زمینی توان گرمایش چندین واحد در یک آپارتمان را دارد، البته که ابعاد پکیج دیواری ایران رادیاتور نسبت به پکیج زمینی ایران رادیاتورکوچک تر است
برای دریافت خدمات دیگر در زمینه تاسیسات مکانیک ساختمان میتوانید به وب سایت
www.mashhadgostar.com مراجعه نمایید.

شماره های تماس 09157058912 – 38695089

با ما همراه باشید
فروش پکیج و رادیاتور در مشهد

پخش پکیج و رادیاتور در مشهد 

ارسال به محل نصب و مشاوره رایگان و بازدید محل نصب 

فروش پکیج در مشهد

فروش و خدمات پس از فروش پکیج لورچ در مشهد 

فروش دستگاه پکیج و نصب و گارانتی در اسرع وقت 

نمونه کار نصب پکیج لورچ در طرقبه مشهد نصب 3 دستگاه 

فروش پکیج و رادیاتور در مشهد

پکیج لورچ در مشهد

برای دریافت خدمات در مشهد همواره میتوانید با شماره های تماس زیر با ما در تماس باشید.

09157058912 – 38695089 دفتر خدمات مشهد

تعمیرات تخصصی پکیج ایران رادیاتور در مشهد
فهرست