کد خطای 70 پکیج ایران رادیاتور

امروز میخوایم در مورد ارور 70 پکیج ایران رادیاتور توضیحاتی را بدیم و همچنین راهکارهایی را جهت رفع ارور 70 پکیج ایران رادیاتور به شما آموزش بدیم .
اگر از مصرف کنندگان محصولات ایران رادیاتور هستید و جهت تعمیر پکیج ایران رادیاتور به دنبال مرکز معتبری میباشید لازمه بدونید شرکت تاسیسات مشهد بر خلاف سایر تعمیرکاران که ارائه دهنده خدمات انواع پکیج دیواری هستند به صورت تخصصی فقط ارائه دهنده خدمات ایران رادیاتور میباشد و به همین خاطر کیفیت خدمات تعمیرکاران خود را 180 روز گارانتی میکند و در ضمن تعرفه ای که ارائه میدهند تقریبا نصف قیمت رقبا میباشد .
نمایندگی تعمیرات ایران رادیاتور

شماره های تماس جهت دریافت خدمات در مشهد:

0915705891238695089 دفتر خدمات مشهد

خطای 70 در پکیج ایران رادیاتور یا اصطلاحا ارور ۷۰ پکیج ایران رادیاتور  به معنی عدم گردش صحیح آب در مدار گرمایش و بالا رفتن دمای آب سیستم بیشتر از 89 درجه میباشد که در ادامه دلایل بروز این ارور را عرض میکنیم :
خطای 70 در پکیج ایران رادیاتور
در اکثر مواقع دلیل بروز کد خطای 70 پکیج ایران رادیاتور وجود رسوب در مبدل حرارتی میباشد که جهت برطرف سازی مشکل باید اقدام به رسوب زدایی و شستشوی مبدل نمود.
آموزش رفع ارور 70 پکیج ایران رادیاتور :
شرح دقیق تر این ارور به این صورته که  مبدل اصلی دستگاه بیش از حد گرم شده و دمای آن بیشتر از ۸۹ درجه و کمتر از ۱۱۵ درجه بوده است .
و دلایل اصلی بروز خطای 70 در پکیج ایران رادیاتور :
جرم داشتن مبدل ثانویه دلیل اصلی ارور 70 ایران رادیاتور
1- وجود رسوب در مبدل ثانویه و اصلی => این ایراد اکثرا در پکیج های دو مبدل و بر اثر رسوب گرفتن مبدل رخ می دهد
راه حل : مبدل حرارتی باز شده و رسوب زدایی گردد
خرابی پمپ دلیل بروز ارور 70 ایران رادیاتور
2- وجود اشکال در پمپ سیرکولاتور => که شامل : دور پایین پمپ ، دبی کم پمپ ، شکستن پروانه پمپ ، لقی روتور پمپ ، وجود شن و ماسه در پمپ ، بسته بودن ایرونت هواگیر روی پمپ میباشد .  جهت تست موارد ذکر شده پمپ را باید باز کرده و از سلامت پمپ اطمینان حاصل نمایید .
پایین بودن فشار بار پکیج علت بروز ارور 70 ایران رادیاتور
3-  کم بودن فشار بار پکیج و خشک کار کردن دستگاه و یا وجود هوا و ناخالصی در مدار گرمایش و در نتیجه بالا رفتن سریع دما => این مشکل معمولا در مواقعی که پرشر سوئیچ رسوب گرفته و یا به علت معیوب شدن کار نمیکند و متوجه کم بودن فشار نشده است رخ می‌دهد .  راه حل این مشکل هم : باز کردن شیر پرکن و تزریق آب به دستگاه میباشد .
خرابی سنسور دلیل بروز ارور 70 در پکیج ایران رادیاتور
4- معیوب بودن سنسور ntc مدار گرمایش که در مسیر خروج گرمایش یا رفت قرار گرفته و توسط اتصال به جفت سیم سفید رنگ مشخص می شود
راه حل این مشکل هم : بررسی سالم بودن و در صورت نیاز تعویض این سنسور مدار گرمایش میباشد ..
معیوب بودن بایپاس دلیل ارور 70 ایران رادیاتور
5- خرابی شیر سراهی و شیر موتوری و یا رسوب گرفتن سوپاپ بایپاس در پکیج های دو مبدله ایران رادیاتور راه حل این مشکل هم : باید ابتدا خار شیر موتوری باز شود و از سلامت شیر موتوری اطمینان حاصل کنید . سپس اقدام به باز کردن فنر سوپاپ بایپاس کرده در صورت رسوب گرفتن فنر آن را تعویض نموده و یا جهت تعمیر اقدام به شستشو فنر و تعویض اورینگ های آن کرده و پس از روغن کاری ببندید .
خوب این تمام دلایل بروز ارور 70 پکیج ایران رادیاتور بود و تا اونجایی که میشد راه حل برطرف سازی ایرادات را بیان کردیم که امیدوارم براتون مفید بوده باشه .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست